W kolejnej kolejce w środę 25 maja Orzeł Mokre rozegrał mecz w pobliskich Paniówkach z drużyną Tempo. W pierwszych minutach meczu naszym piłkarzom brakowało miejsca na krótkim boisku gości. Jednak od samego początku widać było różnicę klasy w grze na korzyść naszych piłkarzy. Po kolejnej kontrze Dariusz Kubacki otwiera wynik meczu na 1:0. W drugiej połowie meczu po pięknym golu Ariela Mnochy jest 2:0 i już wtedy można byłoby się zastanawiać ile Tempo Paniówki straci jeszcze bramek .Skończyło się na 4:0 a kolejnymi strzelcami byli Dawid Magnor i znowu Ariel Mnochy który widać wraca do swojej normalnej dyspozycji po okresie niedyspozycji  związanej z operacją i kontuzjami.Jest dobrze i oby tak do końca sezonu nasi piłkarze utrzymali taką wysoką dyspozycję.