Tak można określić wielki szacunek dla Trenera Mateusza Karcza i drużyny trenowanej przez niego.Bo co można wymagać więcej.
Wyjazdowy mecz piłkarzy Orła z Polonią Łaziska Rybnickie pokazał klasę tej drużyny zarówno pod względem wyszkolenia technicznego,kondycji a przede wszystkim mądrości w grze ,umiejętności oceny sytuacji w danej chwili na boisku i bezlitosnym wykorzystaniu błędów drużyny przeciwnej.
Zaczęło się od strzału w poprzeczkę gospodarzy na co nasza drużyna odpowiedziała atakiem i po strzale Mnochego bramkarz wybił piłkę na słupek. Następnie w zamieszaniu podbramkowym drużyna Polonii niefortunną interwencją zawodnika z nr.7 strzeliła bramkę ale samobójczą.Jeszcze w pierwszej połowie Ariel Mnochy podwyższa na 2:0.

Druga połowa to kanonada mokierskiej drużyny gdzie drużyna miejscowa przestała wiedzieć co się dzieje bo takiego pokazu gry często nie ma w znacznie wyższych ligach.Na 3:0 podwyższa Mnochy by zaraz po nim dwie bramki strzela wprowadzony po przerwie Świątek i jest już 5:0.I znowu Mnochy ,Magnor ponownie Świątek i jest 8:0.Wydawało się że to już ostatnia bramka meczu.Jednak nie ,pokaz strzelecki w tym meczu kończy Ariel Mnochy i goście wygrywają 9:0.

Walka o awans trwa jednak nadal i dopiero ostatnia kolejka wyłoni mistrza który następny sezon zagra w 4 lidze.