W ostatnim decydującym meczu o awans do IV ligi Orzeł Mokre podejmował drużynę z Gołkowic.Na stadion w Mokrem przyszła bardzo duża liczba kibiców chętna obejrzeć ciekawy mecz ale zarazem ewentualny awans ORŁA.Początki meczu były nerwowe choć już w pierwszych minutach Świętek mógł uzyskać prowadzenie ale jak się póżniej okazało świetnie dysponowany w tym meczu bramkarz gości zdołał obronić ten strzał.Tracimy jednak pierwszą bramkę ze stałego fragmentu gry i goście uzyskują prowadzenie. Orzeł cały czas naciera czego efektem jest bramka Wróblewskiego i tak też kończy się pierwsza połowa meczu.W drugiej połowie Orzeł w zasadzie nie schodzi z połowy gości czego efektem są kolejne bramki dla Orła .Na 2:1 strzela Mnochy i jest to już 27 bramka tego piłkarza.Kolejnymi strzelcami są Kubacki i Janoszka.Już wtedy kibice poczuli zapach IV ligi.Jednak fatalny błąd Kubackiego który traci piłkę na rzecz piłkarza z Gołkowic i robi się nam już 4:2. Na 5:2 strzela Kopyciok i wówczas każdy na stadionie wiedział że nikt nie jest w stanie odebrać nam zwycięstwa w tym meczu a tym samym awansu. Olbrzymi sukces TRENERA MATEUSZA KARCZA I JEGO WSPANIAŁEJ DRUŻYNY,OLBRZYMI SUKCES  WSZYSTKICH ZAANGAŻOWANYCH W PRACĘ W KLUBIE ,ZARZĄDU I WSZYSTKICH KTÓRZY DOBRZE ŻYCZYLI TEMU KLUBOWI I POMAGALI.